Virginia Cavaliers Vs. Syracuse Orange - Sledujte březen šílenství online

Obsah:

Je to všechno, za co se Virginia Cavaliers a Syracuse Orange jdou tváří v tvář na turnaji NCAA 27. března v United Center v Chicagu, Illinois v 189 hodin EST. Kdo se dostane do Final Four? Klikněte pro live stream a zjistěte to!

Pro Virginie Cavaliers a Syracuse Orange je to čas nebo přestávka, protože tyto dva skvělé vysokoškolské týmy jedou přímo na turnaji NCAA 27. března, protože March Madness pokračuje Elite Eight. Slibuje, že to bude zábavné utkání, a nechcete si to nechat ujít, takže kliknutím každou minutu sledujte živý stream.

Oba týmy ztělesňují přesně to, o čem univerzitní basketbal je zatím v turnaji. Ve svém kole Sweet Sixteen zničila Virginie silný tým státu Iowa 84-71, ve hře, která by se mohla nejlépe pamatovat na to, že ubohý roztleskávačka byla během hry zasažena toulavým basketbalem!

KLIKNĚTE ZDE PRO ŽIVÝ STREAM

Syrakusy jsou poněkud překvapivé, vzhledem k jejich očkování # 10, ale jejich průchod do Elite Eight byl relativně snadný. Jediný čas, kdy vypadali trochu znepokojeně, byl naposledy proti Gonzagovi, kterému se podařilo vytlačit 63-60 v těsné soutěži.

V pravidelné školní sezóně se Virginia může pochlubit mnohem silnějším rekordem v letošním roce. Vyhráli 29 ze svých 36 her, přičemž padli jen 7. Syracuse však byly trochu zasaženy a zmeškány, vyhrály 22, ale prohrály 13. Ale dělají z nich počítat s touto skvělou jízdou v turnaji NCAA, což dokazuje, že někdo mohou vyhrát tuto soutěž, pokud si vyzvednou formulář ve správný čas.

[hl_tribune_embed id = d35e127e-cdce-43b4-b66c-785ff8410b89]

Slibuje, že to bude fascinující zápas, který by mohl jít až k drátu. Možná budeme mít v posledních sekundách nějaké drama, nebo dokonce OT! Uvidíme, co to přináší!, kdo si myslíte, že vyhraje tento? Sdělte nám své předpovědi níže!