Venus Williams Beats Yulia Putintseva 7-6 ve vyhřívaném zápase Wimbledonu 2015

Obsah:

Venus Williams, který se postavil proti Julii Putintsevové, se snažil porazit svého soupeře v jednom z nejintenzivnějších zápasů, jaké kdy viděl Wimbledon. Po dlouhé váze vyšel Venus na vrcholu se skóre 7-6. Gratuluji!

Venuše Williams (35 let) se během dnešního zápasu na Wimbledonu 2015 setkala s mnohem mladším závodníkem: dvacetiletá Julia Putintseva z Ruska. Je to podruhé, kdy se Venuše a Julie hráli během slavného tenisového turnaje. Poté, co už porazila Julii během prvního zápasu, rozhodla se Venus, že by to chtěla udělat znovu. Přečtěte si o všech podrobnostech o velkém vítězství 1. července Venuše, které bylo dokončeno necelé dvě hodiny!

Tyto Williamsovy sestry jsou si jistě na jednom místě! Momenty poté, co malý sourozenec, Serena Williams, 33, ovládl Timea Babos 6-4 na nedalekém dvoru, Venuše porazila Julii v jednom epickém souboji. Uprostřed zápasu byly obě dívky svázané. Kravatu nakonec přerušil V. Phew.

Po setu Venus popsal zážitek a řekl: „Je dobré mít dobrou konkurenci. Je zřejmé, že [Yulia] je na tomto turné na vzestupu. “ Skutečně na vzestupu - ale dosud se nevyvýšil na těžce vyhraněný status Venuše. Ale hej, nezapomeňme, že slečna Williamsová má na začínajícího sportovce neuvěřitelných 15 let. Yulia má ještě nějaký čas!

V letošním roce se na Wimbledonu na 16. místě objevila Venuše, že chce letos nahoru ante a dává jí to všechno během dominujícího zápasu v den zahájení série. Hra skončila dvojitým bagelem proti kolegovi Američanovi Madison Brengle. Zasáhla 29 vítězů a 13 nevynucených chyb a dokončila tak zápas 6-0, 6-0 za hodinu.

Yulia také dokončila svůj zápas v rovných sadách. Otřela podlahu Marina Erakovic 7-6, 7-5 v souboji, kde vypálila pět es, 31 vnitřních a 26 nevynucených chyb, aby hru uzavřela za dvě hodiny a 13 minut. Yu-Yu bohužel zatím nemá to, co je potřeba k soutěži s Venuší. Příště víc štěstí, děvče!

- Koho jste chtěli vyhrát? Dej nám vědět!