USA Vs. Nikaragua Live Stream: Sledujte fotbalový zápas Gold Cup online

Obsah:

Poté, co se Martinik sotva dostal na Martinik, se nyní v posledním zápase fáze skupiny Gold Cup 2017 ujali Nikaragua. Zápas 15. července odstartuje v 19:00 ET, takže nezapomeňte sledovat každou napínavou sekundu.

Spojené státy si do značné míry rezervovaly výlet do vyřazovacích kol. Když USMNT po neúspěšném losování proti Panamě těsně porazil Martinik, vstoupí do této hry se Nikaragua se 4 body. I když prohrají, mohli by ještě postoupit do dalšího kola. Soudě podle jejich slabého výkonu proti týmu francouzského regionu by USA mohly velmi dobře prohrát s La Azul Y Blanco. Pokud si Američané chtějí zajistit své místo v turnaji, měli by své nejlepší přivést na stadion FirstEnergy v Clevelandu v Ohiu. Jinak se budou muset dívat na zbytek zlatého poháru od tribunářů.

Ačkoli Spojené státy nemířily se svým nejsilnějším týmem, vidět, jak se blíží ke ztrátě Martiniků, ze všech týmů, bylo otřesné. Američané v první polovině ani nezískali skóre. První gól jejich hry přišel v 54. minutě, když Omar González (28) konečně našel zadní část sítě. Jordan Morris, 22, zdvojnásobil skóre pro Američany o deset minut později, ale Kevin Parsemain, 29, vstřelil branku, kterou brankář Brad Guzan, 32, "měl udělat lépe, aby zachránil, " podle ESPN. Kevin nebyl hotový, když střílel v 76. minutě, která stoupala přes Bradovu hlavu a do sítě. Jordan Morris zvedl druhou polovinu své vzpěry, aby zlomil kravatu 2-2. Poté, co se spojil s Gyasi Zardes, 25, projít, Jordan vystřelil míč, aby USA vyhráli 3-2.

"Myslím, že jsme na sobě udělali opravdu těžké." Mohli jsme udělat mnohem lépe. To je zklamaná část, skutečnost, že jsme nechali dva góly, “řekl Omar Gonzalez po hře, podle Sports Illustrated. "Pohybující se kupředu, z toho je toho co učit, a jsem rád, že jsme se toho nikdy nevzdali." Ale určitě existují věci, na kterých bychom se mohli zlepšit. “Doufejme, že trenér Bruce Arena, 65 let, provedl řádné úpravy své sestavy, aby provedl tato„ vylepšení “.

V současné době by USA mohly dostat přestávku tím, že budou mít Nikaragua jako svého konečného oponenta. Pinoleros bez vítězství nejprve klesl na Martinik na 0-2 a poté utrpěl 1-2 ztráty pro Panamu. Přesto se jim podařilo skóre proti Los Canaleros, takže existuje šance, že Nikaragua skončí tento běh na Zlatém poháru vítězstvím?

Sportovní fanoušci mohou sledovat tuto hru přes oficiální zpravodajství Fox Sports (po zadání příslušných přihlašovacích údajů.) KLIKNĚTE ZDE, abyste mohli sledovat USA VS. ŽIVÝ STREAM NICARAGUA

Koho chcete vyhrát tento zápas? Myslíte si, že USA budou jednat společně?