US Open 2015: Serena Williams Vs. Venus Williams Live Stream - Sledujte

Obsah:

Jak se začnou čtvrtfinále US Open, ne. Serena Williamsová s hodnocením 1 doufá, že získá zpět svou korunu Grand Slam. Nyní však musí v sestavě 8. září překonat svou sestru Venus Williamsovou. Kliknutím HODEJTE živý přenos!

Je to sourozenecká rivality v nejlepším případě, když Serena Williams (33) čelí velké sestře, Venus Williams (35), v tom, co slibuje, že bude epickým tenisovým zápasem ve čtvrtfinále prestižního US Open 8. září. Může Serena přemožit Venuši a nakonec zvedne trofej, nebo Venuše rozruší šance?

Akce začíná v 19:00 EST, takže nastavte své hodiny a ujistěte se, že jste připraveni se dívat, protože si toto nechcete nechat ujít. Určitě jde o absolutní klasiku mezi dvěma největšími tenisty, kteří hru kdy hráli. KLIKNĚTE ZDE, abyste mohli SLEDOVAT ŽIVÝ STREAM!

Serena v letošním turnaji provedla krátkou práci svých protivníků. V prvním kole zaslepila první set proti Vitalia Diatchenko 6-0, než její soupeř odešel zraněný ve druhém setu dvě hry dolů. Kiki Bertens byl další, kdo cítil sílu Sereny ve druhém kole. Serena se musela ve třetím kole potit, když ztratila zahajovací set. Serena však bojovala o vítězství. A v jejím posledním kole se Serena vrátila ke svému bezvadnému nejlepšímu a v brutálním displeji uvolnila Madison Keys.

Venuše se ve svém prvním kole trochu obtěžovala a Monica Puig 2 setla na 1 po ztrátě druhé sady tohoto zápasu. Irina Falconi také představovala Venuši s problémy, ale sportovní hvězda narozená v Comptonu ji překonala o 2 sady na 1. Venuše se vrátila k nejlepším ve třetím kole, když rozbila Belindu Bencic v přímých setech. A ve čtvrtém kole zasáhla formu a lehce zlikvidovala Anett Kontaveit 6-2, 6-1.

Serena má všechna práva na starost o svou sestru. Jejich celkový rekord mezi hlavou je 15 vítězství pro Serenu a 11 vítězství pro Venuši. Serena ví, že to bude mít těžké. "Je to hráč, který ví, jak vyhrát, ví, jak mě porazit a zná mé slabiny lépe než kdokoli jiný, " řekla Serena ESPN.

Kdo myslíte, že vyhraje? Dejte nám vědět, co si myslíte v komentářích níže.