Ryan Lochte si zasloužil vyhrát zlato nad Michaelem Phelpsem

Image
Image
Image
Image

Přestože je Michael Phelps úžasným plavcem a sportovcem, byl jsem tak šťastný, když jsem viděl, jak Ryan Lochte odnesl zlatou medaili v 400 metrech jednotlivé olympijské hry na olympiádě v roce 2012. Zasloužil si vyhrát a jsem rád, že to udělal!

28. července byl divný den. Za prvé, panující olympijský vítěz Michael Phelps jen stěží dosáhl finále 400 metrů dlouhé IM. Pak, ve skutečnosti, dokonce ani medaili! Američan Ryan Lochte si zlato vzal domů, zatímco Phelps klesl na čtvrté místo. Bylo to poprvé, co Phelps od roku 2000 neuspěl v olympijské soutěži. Byl to rozhodně šok, ale jsem tak šťastný, že Ryan vyhrál!

V den závodu vyhrálo 49% myšlenek, že Phelps vyhraje, zatímco 42% si myslí, že Lochte vezme zlato domů. Phelps byl oblíbený - vyhrávající zlato by zajistilo olympijské vítězství ve stejné události za tři rovné hry. Rád jsem sledoval, jak Phelps vyhrává na zlatých olympijských hrách v Pekingu v roce 2008 osm zlatých medailí, ale nedávno se o něm něco dělo.

Zdá se, že Phelps nemá stejnou intenzitu jako kdysi pro soutěžení a pro olympijské hry obecně. V každém rozhovoru, který jsem viděl, se zdá být spěchán, frustrovaný a naštvaný svým výkonem. Přestože Phelps řekl, že jeho cílem bylo pobavit se - „Mám skvělou příležitost dát na mou zmrzlinu velkou třešničku, “ řekl Bobovi Costasovi z NBC - zdá se být konkurenceschopný, ale zároveň lhostejný.

Ryan se na druhou stranu zdá být připraven vstoupit do centra pozornosti. Před londýnskými hrami už Lochte získala šest olympijských medailí, ale já jsem o něm sotva slyšel. Lochte byl v předchozích letech zcela zastíněn triumfálním Phelpsem. Ale za poslední čtyři roky od Pekingu se Lochte stala silnější, rychlejší, lepší

.

a teplejší!

Byl jsem tak nadšený, když viděl, jak Ryan Lochte vyhrál zlato. Vypadá jako takový skvělý, zábavný člověk. Skateboardy, má diamantový gril, který nosí na stupních medailí a miluje tweeting. Podle svého bezstarostného životního stylu pracuje Ryan ve dne v noci v posilovně a v bazénu. Jsem tak šťastný, že dosáhl všeho, pro co tak tvrdě pracoval.

Občas se setká jako nafoukaný, ale ve skutečnosti by měl být. Má super horké tělo a je úžasný talent. A myslím, že je prostě sebevědomý, ne nafoukaný. Je pouze v této pozici, protože si to zasloužil.

S Phelpsem připraveným stát se nejvíce zdobeným olympionikem všech dob, jsem rád, že Ryan Lochte dostal svůj okamžik do zlatého reflektoru.

–Dory Larrabee

Další olympijské hry:

1. Michael Phelps neuspěl v medaili, když Ryan Lochte získal první americké zlato
  2. Prince William & Kate Middleton Seznamte se s Michelle Obamou na olympijských hrách
  3. David Beckham udělá velký vstup na slavnostním zahájení olympijských her na člunu