Rory McIlroy vyhrála britské otevřené mistrovství v roce 2014

Obsah:

Rory McIlroy zvítězila v klaretovém džbánu! Po posledním kole golfu v golfovém klubu Royal Liverpool v anglickém Merseyside se Rory 20. července stala vítězem British Open Championship.

Když hrajete na jednom z nejtěžších turnajů v golfu, budou i ti nejlepší z nejlepších hrát buď jako vítězové, nebo prostě padnou. Nejlepší z nejlepších golfů bylo v Anglii 20. července na British Open Championship. Po třech intenzivních golfových kolech vzala Rory McIlroyová (25) domů Claret Jugovou a byla jmenována britským šampionem Open Open 2014. Gratuluji!

Rory McIlroy vyhrála British Open

Rory McIlroy zvítězila v britském Open Championship! 25. července si 20. července zajistil svou třetí hlavní trofej šampionátu.

Po tvrdé bitvě s Sergiem Garcíou, který se v posledním kole utlačil na Rory, se Rory zvítězila. Rory porazila Sergio dvěma výstřely, aby odnesla domů klaretový džbán.

Sergio začal přicházet na Rory, i když byl jen tři výstřely před ním devět. Ale Rory se nakonec ukázala být lepším hráčem.

Po svém velkém vítězství Rory okamžitě objal matku. Své sladké cítění sdílel v rozhovoru po vítězství. Bylo to poprvé, kdy se jeho matka zúčastnila mistrovství, které vyhrál.

"Je opravdu hezké se s nimi podělit o chvilku, " řekl.

Také sdílel, jak mu jeho „odhodlání“ a „tvrdá práce“ pomohly dostat ho do této vítězné pozice.

"Je to velký okamžik, " řekl. "Mám pocit, že jsem za posledních 18 měsíců prošel dlouhou cestu." Hodně se mi stalo

na golfovém hřišti a mimo něj. Jen si myslím, že moje odhodlání a tvrdá práce se opravdu vyplatily. “

Určitě ano, Rory.

Tiger Woods, ve svém prvním hlavním turnaji za téměř jeden rok, oznámil svou přítomnost v prvním kole. Přes bogey na prvních dvou jamkách se Tiger ujal vedení a házel pět ptáků v šesti jamkách na zadní devíti. Ve finálovém kole však zklamal zklamáním.

V den zahájení se však jako vedoucí vůdce turnaje začal objevovat Rory McIlroy. 25letý střelil šestku pod 66, aby se ujal vedení v prvním kole.

Druhý den si McIlroy udržel stabilní náskok a do poledne byl před Dustinem Johnsonem a Sergiem čtyři výstřely.

Gratulujeme Rory! Postarej se o ten Claret Jug. Zatáhněte ji těsně a pevně ji obejměte. Připravte se na PGA Championship!, zakořenili jste pro Rory, aby vyhrál British Open Championship? Dej nám vědět!