Rio 2016: Simone Biles vyhrává ženské dámské zlato všude, Aly Raisman vydělává stříbro

Obsah:

Simone Biles popisuje pouze jedno slovo: zlatá! Rio 2016 korunovala dalšího šampiona 11. srpna poté, co Simone zabila jako žádná jiná a odnesla domů ženskou individuální všestrannou zlatou medaili - se svým spoluhráčem Aly Raismanovou hned za ní na stříbro!

Vzdejte se Simone Bilesové, protože právě zapsala své jméno do historických knih. Po třech událostech v individuálním všestranném finále žen 11. srpna měl 19letý fenomén gymnastiky více než 1, 5 bodového vedení, takže bylo těžké se jí dotknout. A když se Simone uzavřela s podlahovým cvičením (její nejlepší událost), získala klinicky očekávanou zlatou medaili. Všichni zřejmě věděli, že zlatá medaile byla její, ale rozhodně si ji vydělala

.

o 2 BODY!

Ruská Aliya Mustafina, 21 let, dala Simone útěk za své peníze, po dvou otočeních převzala bod č. 1, ale Simone rychle získala hlavní pozici po rutinním vyvažovacím paprsku, vydělala 15, 400 ve srovnání s Aliyiným 13, 866, posunula se dopředu o míle. Její spoluhráčka Aly Raismanová, 22 let, byla také nahoře, dokonce se přesunula na druhé místo s neuvěřitelným skóre 15, 433 bodů. Ale to nestačilo na to, aby převzala téměř dokonalou Simone, která přibila na podlahu rutinu a odešla s vědomím, že je zlatou medailistkou!

Simone Biles - viz fotky gymnastky, která vyhrála zlatou medaili

Mnoho fanoušků očekávalo, že Simone nebo Aly odejdou se zlatem, zejména poté, co se „Fab Five“ přemění na „Final Five“ poté, co zvítězila v turnaji ženského týmu. Simone, Aly, Gabby Douglas (20), Laurie Hernandez (16 let) a Madison Kocian (19 let) soutěž zcela prohrály, od báječných k bezchybným na nerovných barech, podlahové rutině, trezoru a dalších. Ačkoli se ruské a čínské týmy pokusily, nedokázaly porazit Američany a museli se spokojit se stříbrem a bronzem. Vítězství Simone znamená čtvrté po sobě jdoucí zlato pro USA v ženské ženě všude kolem, takže vítězství je ještě pozoruhodnější!

Ne kabelová televize? Relaxovat! Kliknutím sem se dozvíte, jak sledovat olympijské hry online

Přesto musí být na olympiádě vždy nějaké drama. To je konec konců Rio 2016! Final Five zjistil, že během kvalifikací je příliš dobrá věc. Simone a Aly si zajistili své místo ve finále získáním dvou nejvyšších skóre.

Gabby, který získal individuální všestrannou medaili v Londýně 2012, přišel se třetím nejlepším skóre. S Amerikou v prvních třech, mnozí očekávali, že červená, bílá a modrá přinese trojnásobnou hrozbu do finále. Vzhledem k tomu, že pravidla diktují, že pouze dva sportovci v jedné zemi mohou postoupit, Gabby byl zamítnut! To znamená 22 dalších sportovců se skóre nižším než pokročilý Gabby. Skandál! Naštěstí neopustí Brazílii prázdnou rukou a ani Simone!

Co si myslíte o ženském finále? Získala vaše oblíbená gymnastka medaili?