NASCAR Sprint Cup Series: Sledujte závod Pure Michigan 400 online

Obsah:

To by mělo být epické! Závod Pure Michigan 400 Sprint Cup oddělí muže od chlapců, když se začne 28. srpna ve 14 hodin. EST. Bude obhájce mistr Matt Kenseth, 44 let, získat svou korunu jako král Michigan International Speedway? Kliknutím sledujte živý přenos!

Teď, když si Matt myslí, že to bude mít po svém, přijde další věc! Rival Joey Logano (26) vyhrál v červnu první závod sprintu v této sezóně v Michigan, Firekeepers Casino. Udělá vše, co bude v jeho silách, aby Mattovu práci udělal mnohem tvrdší, a to bude v epické bitvě až do cíle.

KLIKNĚTE ZDE PRO ŽIVÝ STREAM

PICS: Fanoušci závodních osobností, které milují NASCAR

Jeden muž, který nebude závodit, je Jeff Gordon. Legenda NASCAR, která se obracela na Dale Earnhardta Jr., nebude k dispozici kvůli předchozímu závazku. Místo toho, s Daleem stále neschopným vrátit se na dva závody v návaznosti na jeho problémy s otřesy mozku, Hendrick Motorsports řekl, že Alex Bowman za ně v tomto bude řídit.

V loňském roce Matt předvedl úžasný výkon a vedl závod o rekordních 146 kol včetně 25 posledních, aby závod vyhrál s lehkostí. Kevin Harvick skončil na druhém místě a bude určitě doufat, že tentokrát půjde o jeden lepší Stewart-Haas Racing. Skončil na druhém místě v 5 z posledních 7 závodů v Michiganu, takže ví, jak tento okruh perfektně vyjednat.

Určitě to bude neuvěřitelná rasa a ta, které by bylo neuvěřitelně obtížné zavolat. Spousta chytrých peněz je však na Bradovi Keselowski, který byl v této sezóně nejlepším jezdcem tím, že z aerodynamického balíčku získal to nejlepší., těšíte se na závod Pure Michigan 400 Sprint Cup Series? Dokáže Matt opakovat své hrdinství z minulého roku? Řekněte nám, kdo si myslíte, že bude vítěz!