Slečna Universe Revealed: Olivia Culpo přináší korunu domů do USA

Obsah:

Gratulujeme! Slečna USA byla korunována jako slečna Universe během živého televizního vysílání 19. prosince - korunu přivedla poprvé do Ameriky poprvé za více než deset let.

Olivia Culpo, 20, porazila 88 dalších královen krásy ze šesti kontinentů v kasinu Planet Hollywood na pásu Las Vegas 19. prosince, přičemž získala titul od Leily Lopes z Angoly.

Odhalení mnoha šatů Olivie Culpoové

Když šla na pódium za úvodním číslem, měla na sobě pevnou námořnickou mini-šaty s posetým živůtkem. Později v noci šel na bostonské univerzitě v purpurových a modrých bikinách a během výherní chvíle oblékl rudý sametový plášť s propadlým výstřihem!

Američan nezískal titul Miss Universe od doby, kdy Brook Lee vyhrál v roce 1997, takže vítězství Olivie je pro tuto soutěž velkou věcí, kterou vlastní Donald Trump a NBC.

Oliviaina rodina byla ohromena

Je ironií, že se Oliviaina rodina na ni „dívala, jako by měla tři hlavy“, když jim řekla, že loni vstoupila do soutěže Miss Rhode Island, říká její otec Peter.

"Nevěděli jsme nic o průvodech, " řekl.

Olivia vyhrála tuto soutěž v pronajatých 20 $ šatech s otvorem v ní a začala cvičit, stravovat a studovat aktuální události na kartičkách v rámci přípravy na průvod Miss USA, který brzy následoval. Tuto soutěž samozřejmě také vyhrála.

Olivia doufá, že přinese dobré zprávy po střelbě z Sandy Hook

Poté, co byla korunována slečnou Universe, Olivia sdílela její zájem na podání dobré zprávy v zemi po střelbě ze základní školy Sandy Hook, ke které došlo 14. prosince.

"Je to čest být reprezentací USA v mezinárodní soutěži o krásu i přes veškerou tragédii, ke které v poslední době došlo v této zemi, " řekla. "Opravdu doufám, že to trochu zvýší náladu každého z nás."

Olivia byla vybrána porotou 10 rozhodčích, včetně The Voice soudce Cee Lo Green, Iron Chef hvězda Masaharu Morimoto a San Francisco Giants hráče Pablo Sandoval.

Co myslíš, ? Zasloužila si Olivia korunu vesmíru?

SLEDUJTE: Olivia Culpo, Miss USA, Vyhraje Miss Universe Pageant!