Michael Phelps dominuje 200m Medley ve finálovém závodě proti Ryan Lochte

Obsah:

Věříš tomu? Pánská 200m individuální medley v plavání nezklamala. Dva staří nepřátelé, Ryan Lochte (32 let) a Michael Phelps (31 let), závodili proti sobě naposledy v profesionální soutěži 11. srpna, ale znovu Michael nechal Ryana v prachu! Tady je lopatka.

Jak Michael Phelps, tak Ryan Lochte se vydali na výjimečný start, když se ponořili do bazénu se spolubojovníkem Philipem Heintzem. Od začátku bylo jasné, že to bude těsný závod! Ryan vlastně dojel první kolo vpředu, ale v době, kdy se dostali zpět na konec bazénu, Michael odstoupil a zůstal tam po zbytek závodu, když Ryan vyklouzl z kruhu vítěze. Poo chlap!

Michael vypadal po závodě nadšeně, zvedl čtyři prsty a reprezentoval své čtvrté zlato v řadě v této soutěži. Ryan nebyl tak potěšen. "Víš, byla to dlouhá cesta." Jen bych si přál, abych udělal trochu lepší. Před závodem jsem se cítil skvěle a myslím, že jsem to dnes večer neměl. Dal jsem to všechno a to je vše, o co bych mohl požádat, “řekl po závodě tazateli. "Je těžké najít různé způsoby, jak to udělat znovu zábavným." Vím, že po tom budu potřebovat nějaký čas volno jen psychicky a fyzicky. “

PICS: Klikněte zde pro všechny akce z 2016 olympijských her v Riu

V rozjížďkách Ryan ukázal, proč byl plavcem, který v této události porazil tím, že dokončil nejrychlejší čas 1: 57, 38. Právě porazil Philipa Německa, který zaznamenal působivých 1: 57, 59. Zaostřený Michael, který má jen nejlepší herní tvář, zaznamenal třetí nejlepší čas 1: 58, 41. Ale nejde vždy o to, co děláte v kvalifikaci.

Ryan již zaznamenal zlatou medaili ve freestylu 4 × 200, když 9. srpna ukotvil tým USA k vítězství. Michael byl také v týmu, který nabral zlato, a v letošních hrách má již tři zlaté medaile. Nezapomeňte, že vyhrál 200m motýl mužů a 4 × 100 freestyle štafet. Jestli chodí ven, jde ven v tresku a nahoře!

Zatímco jsme s týmem USA celou cestu, je vždy fascinující vidět dva z našich nejlepších sportovců, kteří jsou mezi sebou tak konkurenceschopní. Nejlepší muž vyhrál, takže nemohou být žádné stížnosti., jste překvapeni výsledkem? Kdo jsi čekal, že vyhraješ? Očekáváte nyní, že Michael a Ryan odejdou do důchodu? Řekněte nám níže!