LeBron James zabil za vítězství ESPYS Championship Performance - Rozzlobené tweety

LeBron James si odnesl domů cenu za nejlepší mistrovský výkon na ESPYS 15. července

.

a diváci jsou PISSED. Proč? Protože jeho tým, Cleveland Cavaliers, nevyhrál ani mistrovství! Zde si přečtěte některé rozzlobené tweety!

Není pochyb o tom, že LeBron James, 30, je jedním z největších basketbalových hráčů všech dob, ale mnoho diváků ESPY Awards bylo živých, když si domů odnesl cenu za nejlepší mistrovský výkon na výstavě 15. července. Ve skutečnosti poté, co byl oznámeno jako vítěz, Twitter úplně vybuchl s lidmi, kteří si o rozhodnutí dělají!

Dobře, tak LeBron TOTALLY přenesl svůj tým, Cleveland Cavaliers, na mistrovství NBA v červnu, ale bohužel se jim nestalo a prohráli se s Golden State Warriors ve hře 6. Nikdo nemůže pochybovat o tom, že král měl absolutně DOMINANT výkon po celou dobu play-off týmu, ale pokud tým nevyhrál, zaslouží si LeBron opravdu cenu za nejlepší výkon šampionátu?

Mnoho diváků si to určitě nemyslí! V kategorii vyšla basketbalová hvězda proti americkému Pharoahovi, dostihovému koni, který od roku 1978 získal první trojitou korunu, Madison Burngarner, světová série MVP 2014 za vítězný tým San Francisco Giants, a Lauren Haeger, nejvýraznější hráč 2015 Women College Softball World Series z mistrovského týmu Florida Gators. Docela tuhá konkurence, ne ?!

Vzhledem k tomu, že všichni tři konkurenti LeBronu skutečně vyhráli své sportovní sporty, diváci nebyli spokojeni s rozhodnutím společnosti ESPN udělit Cavsovu hvězdu cenu. Na výstavě někdo dokonce zavolal: „Druhé místo!“ jak LeBron přijal trofej (naštěstí vzal diss v kroku)! Ale reakce na Twitteru byla ještě horší - podívejte se sem:

Chill, že Lebron může vyhrát nejlepší výkon šampionátu, aniž by vyhrál šampionát #ESPYS

- Ashley Hamilton (@AshleyHammm) 16. července 2015

Jak získává Lebron James nejlepší mistrovský výkon jako LOSER? #WTF

- Jeff Ho (@ jlho_1980) 16. července 2015

To je v prdeli. Jak získá Lebron James toto ocenění? Nevyhrál šampionát

- Clarkson (@Clarktrocity) 16. července 2015

Říkáte, co ztratil Lebron James v seriálu mistrovství, je hoden ocenění než americký faraon? To je ale vtip. Nenávidím ho