Katie Ledecky odrazí švédskou Sarah Sjostrom, aby vyhrála zlato ve 200m freestyle

Image

Katie Ledecky to udělala znovu! Po zlomení vlastního rekordu ve 400m volném stylu se vystrojená olympionika vydala 9. srpna do zlatého bazénu, aby si vzala další zlatou medaili za 200m volný ženský styl! Gratuluji, Katie!

Katie Ledecky má pouhých 19 let a porazila je na olympijských hrách v Riu 2016 a ona je všechny porazí! Katie si vzala domů svou druhou zlatou medaili a celkově třetí medaili v Riu po svém hvězdném dokončení v ženském 200m závodě 9. srpna. Katie závod dokončila v 1: 53, 73, před švédskou Sarah Sjostromovou, která nastartovala v 1: 54, 08. Bylo zřejmé, že Katie vyhraje poté, co 8. srpna přišla na první místo zdaleka v rozplavbách 8. srpna. Bylo jen otázkou času, než udělila svou medaili!

Ne kabelová televize? Relaxovat! Kliknutím sem se dozvíte, jak sledovat olympijské hry online

Tým USA má jistě naskládaný seznam plavců! Katie vyhlašovala soutěž na ženském 400m volném závodě 3. srpna a přišla na šíleně rychlou 3:56! Porazila svůj nejlepší čas a překonala světový rekord. Pojďme to přehodnotit; Katie překonala svůj světový rekord a těch předešlých 11, které před tím stanovila! Páni! Co očekáváte od ženy, která získala zlatou medaili, když jí bylo pouhých 16 let?

Pics: Američtí atleti na olympijských hrách v Rio - jako Katie Ledecky!

Fanoušci jásající z týmu USA z domova kousali nehty a svírali polštáře, když sledovali Katii a zbytek ženského štafetového týmu 4 × 100, který bojoval o svůj život 6. srpna. Tým dělal, co bylo v jejich silách, ale nakonec nemohli Porazil jste tým Austrálie a naprostou sílu Cate Campbell! Aussies nastoupil s impozantním časem ukončení 3: 30, 65. Smutné pro tým USA!

Katie však během sólových akcí jasně září jako diamant! Po 200m freestylu střílí další dvě zlaté medaile v 400m a 800m závodech žen. A opravdu si myslíme, že to dokáže!, co si myslíte o 200m freestyle soutěži? Chtěli jste, aby si Katie odnesla zlatou medaili domů? Řekněte nám to v komentářích!