Jimmy Walker vyhrál mistrovství PGA s epickým finálovým kolem - gratuluji

Obsah:

Bravo, dobře, pane! Jimmy Walker vyhrál mistrovství PGA v roce 2016 finálovým kolem 67. Po čtyřech vyčerpávajících kolech na dolním hřišti Baltusrol Golf Club v Springfieldu v New Jersey Jimmy vyhrál soutěž o svůj první hlavní titul. Pokračujte ve čtení všech informací o jeho úžasné výhře.

Byl to neuvěřitelný turnaj se spoustou změn jmen na žebříčku leaderů. Emiliano Grillo, 23 let, dlouhý argentinský jezdec vedl smečku na začátku turnaje. Emiliano byl těsně následován mezinárodní obsazení profesionálů světové třídy. Celý víkend si rady líbily americký Jason Day a Robert Streb. Mezi další jména se skvělými skóre po prvních několika dnech hry patřili Henrik Stenson ze Švédska a Martin Kaymer z Německa.

Klikněte zde pro fotky z USA Open Of Golf

Nakonec neděli vlastnil Jimmy. Zastřelil úžasné závěrečné kolo a ledem protékal jeho žíly a po brázdě vytáhl vzteklé naděje a skončil s vynikajícím skóre -14. V roce 2015 byl Jason Day velkým vítězem s nejnižším skóre v historii a letos Jimmy odvedl práci s téměř stejně působivým skóre - dokonce s loňským vítězem (a prvním hráčem světa na světě) končícím hned za ním! Tradice uvádí, že všichni vítězové mají otevřené výzvy k návratu na turnaj po zbytek svých hracích dnů. Takže to může být Jimmyho první hlavní titul, ale rozhodně to vypadá, že to nebude jeho poslední!

Mistrovství PGA, stejně jako téměř každý jiný major, nebylo bez kontroverze. V horní části turnaje museli úředníci omluvit poté, co provedli masivní rozrušení, možná to stálo jednoho golfisty, který při výstřelu stál. Colt Knost nebral ospravedlnění PGA dobře. Colt bogeyed poté, co přečetl nesprávné informace o špendlíku na jamku v první den turnaje. Yikes. Extra tah stačil na to, aby Colta odrazil tempo, a v důsledku toho zmeškal první řez. Ouch. PGA pokračoval v přiznání, že předložil karty se špatnými informacemi o díře, podle ESPN. Jejda!

, co si myslíte o mistrovství světa PGA 2016? Vyhrál váš oblíbený golfista nebo dokonce skončil blízko? Dejte nám vědět, co jste si mysleli o úžasném velkém turnaji!