Harry Styles dorazí pozdě na cenu BRIT Awards Projev: 'Měl jsem Wee'

Obsah:

TMI? Když byl 1D oceněn cenou BRIT za globální úspěch 19. února, Harry nebyl s kluky - ale běžel pozdě od doby, kdy měl „sraz!“

Model Rosie Huntington-Whitel představil Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne a Zayn Malik s velkou ctí za globální úspěch v soutěži BRIT Awards 2014… a Harry Styles běžel na pódium tak pozdě, ani nevěděl, co vyhráli!

Harry Styles Late To BRIT Awards Win

„Viděl někdo kudrnatého chlapce?“ Řekla Liam, když se všichni čtyři přiblížili k pódiu! Samozřejmě mluvil o Harrym, který chyběl, když byli poctěni. Začal svou řeč a pak se rozhlédl kolem a přemýšlel, kde je Harry.

[hl_ndn videoid = ”25637229 ″ videotitle =” One Direction Disses Justin Bieber ”]

Liam si všiml Harryho, který běžel na pódium! Bylo to vlastně docela vtipné! Běžel nahoru a popadl mikrofon a ve skutečnosti vypadal opravdu omluvně.

"Je mi to opravdu líto, měl jsem hůlku, " řekl do mikrofonu, zjevně z dechu z běhu. "Záchody jsou pryč. Co jsme vyhráli? “

No, alespoň to dokázal. Londýnská o2 Arena byla zřejmě příliš velká! Samozřejmě šel do poděkování fanouškům poté a vzal roztomilý malý luk.