Daytona 500: Epic Photo Finish & More Of The Best Moments

Obsah:

NASCAR's Daytona 500 Sprint Cup je tady! Ale když postavíte motorku na jednu stranu, je na vysílání mnohem víc, než se setká s okem. Naštěstí pro vás jsme zaokrouhlili ty nejlepší kousky z události, které si můžete prohlédnout kliknutím zde!

Je to na nás! Největší závod sezóny NASCAR, Daytona 500, je tradiční zvedák záclon pro Sprint Cup Series a opravdu je to podívaná. Legendární jezdci jako Dale Earnhardt Jr., 40, a Jimmie Johnson, také 40, soutěžili proti svým mladším kolegům Chase Elliot, 20, a Joey Logano, 25, aby překonali vítěznou linii jako první, a chlapec nebyl závod, aby viděl!

Věci se začaly neuvěřitelným začátkem, když Catina Mack zpívala vzrušující ztvárnění národní hymny. Cue záběry fanoušků ve stánku se podepsaly ke každému jednotlivému slovu, se zvednutým pivem a kolem Daytona International Speedway zazvonilo divoké povzbuzování více než 200 000 diváků.

Stejně jako v dnešní době téměř u každé sportovní události byla v publiku silná přítomnost celebrit. Step-forward Gerard Butler, 46 let, který zahájil řízení Grand Marshala pro letošní Daytona 500. Vyjádřil slavná slova: „Řidiči, nastartujte motory“ a vypadal potěšeně, že tam křičel slavná slova a zábavný dav.

Pokud jde o samotný závod, byla to vzrušující minuta. Daleovi se podařilo včas vybojovat náskok před Chase z Lap 5. Po špatném startu klesl Chase na Joey, když se jeho nezkušenost začala usazovat.

Poté se u vodce pole Chase, který ve čtvrtém kole vypálil na kolo 20, který popsali komentátoři, označil hrůza. Vrhl se do trávy a roztrhl nos z auta. Byl venku!

Jimmie Johnson začal získávat vlastní výhodu v závodě a vedl od 64. kola poté, co Denny Hamlin vedl od 24. kola. Jeho vedení však bylo zkráceno jen o několik kol později a Kyle Busch, obhajující šampion Sprint Cupu, vedení se stále měnilo.

V kolom 96 došlo téměř k polovině velké nehody dne mezi Chrisem Buescherem a Matthewem DiBenedettem, který se trochu otočil, narazil do Chrisa a oba jejich dny ukončil velkolepým způsobem. Vraky aut byly poté skutečným pohledem!

Davův závod s davem a fanoušky dosáhl velkolepého konce v kolo 170, když vyrazil, stejně jako Chase, ze závodu poté, co se plazil na páté místo a upevnil pozdní výzvu na nejvyšší pozici.

Konec však teď byl mluvícím bodem! Byl to pravděpodobně nejbližší cíl v Daytona 500 EVER. Nějakým způsobem se posunul Denny, který vedl většinu kol v závodě a vyhrál den!

Můžete věřit, že Denny skončil jako vítěz? Bylo to překvapivé, když jsem hned na začátku viděl, jak Chase havaroval ze závodu., jaký byl tvůj oblíbený okamžik na Daytoně 500? Myslíte si, že ten správný řidič nakonec vyhrál? Zní to nám níže!