David Torrence: 5 věcí, které byste měli vědět o olympijském runnerovi, 31, nalezen mrtvý v arizonském bazénu

Obsah:

Tragédie zasáhla, když byl olympijský běžec David Torrence nalezen mrtvý na dně Scottsdale v arizonském bazénu 28. srpna. Sportovec v té době vlastně trénoval. Zde je více informací o Torrence.

Běžící svět, stejně jako milovaní přátelé, rodina a fanoušci Davida Torrence, truchlí nad ztrátou olympijského běžce poté, co byl 28. srpna nalezen mrtvý. Zaměstnanci v Condominiums Center Court poblíž Scottsdale v Arizoně objevili tělo u dno komunitního fondu kolem 7:30. Policie později identifikovala zesnulého muže jako Torrence. V té době vlastně trénoval. Zde je vše, co byste měli vědět o pozdním běžci.

1. Narodil se v Japonsku a nakonec se přestěhoval do Kalifornie. Torrence se původně narodil v japonském Okinawě, byl však vychován v kalifornské Tarzaně. Torrence se zúčastnil UC Berkley, kde soutěžil o školní běžecký tým a zlomil četné rekordy. V roce 2008 se stal profesionálem. Běžec se nakonec přestěhoval do Malibu, ale většinu času cestoval trénovat a soutěžit.

2. Soutěžil na olympijských hrách v Riu 2016, kde reprezentoval Peru. Ačkoli on byl zařazen 2. místo v USA v 1500M a č. 4 v 5000M, Torrence se rozhodl utéct do Peru, země, z níž pocházela rodina jeho matky. On se stal 5000M finalistou v Riu, kde on dělal nový peruánský rekord, když on běžel 13: 23.20. V červnu 2017 Torrence nastavil peruánské rekordy na 1500 mil a kilometr.

3. Poté, co předtím běžel pro Nike, byl Torrence podepsán s HOKA ONE ONE v roce 2014. Wendy Yang, prezident HOKA a Performance Lifestyle Brands v Deckers, řekl společnosti HL: „Rodina HOKA ONE ONE je hluboce smutná, když slyší náhle kolem jednoho z našich hvězdných atletů Davida Torrence. David byl úžasný muž, který projevil obrovskou sílu a odhodlání ve všem, co dělal osobně i profesionálně. Během této obtížné doby bude velmi chybět a naše myšlenky jsou s jeho rodinou a přáteli. “

4. Torrence soutěžil pouhých osm dní před jeho smrtí. Běžec se umístil na 4. místě v Ensley Carr Mile, což byl úspěch, který nebyl „zcela“ spokojen. Vzal na Instagram, aby přiznal, že na 4. místě dosáhl úspěchu jako zkušenost s učením, aby se posunul kupředu.

5. Pokud jde o poslední jeho předčasnou smrt? - Zatímco výsledky lékařského vyšetřovatele a oficiální příčina smrti dosud nebyly stanoveny, detektivové se dozvěděli, že neexistují žádné zjevné známky nekalé hry. HL vás bude průběžně informovat o vývoji tragického příběhu.

Jeho dobrý přítel, Kyle Merber - kolega HOKA ONE ONE ONE, se po Twitteru dozvěděl o Torrence smrti, kde přiznal, že byl připraven vyzvednout Torrence, který s ním zůstane, zatímco se připravují na nadcházející závody. Merber oznámil, že mužské rasy v HOKA ONE ONE Long Island Mile budou pojmenovány v Torrenceově paměti., můžete nechat své myšlenky v komentářích níže.