Chile Vs. Německo Live Stream: Sledujte hru FIFA Confederations Cup Title

Obsah:

Je čas jít! Německo a Chile budou bojovat o pohár FIFA Confederations Cup 2. července, přičemž vítěz si s sebou vezme šampionát domů. Finále jde dolů ve 14:00 ET, takže se naladěte, abyste viděli každou vzrušující sekundu.

Jeden z těchto oddílů opustí Rusko s asi 13 liber zlata v jejich zavazadlech. Na jedné straně tento turnaj dominovali vládnoucí mistři světa, Německo. Na druhém konci hřiště je Chile, tým, kterému se podařilo porazit Cristiana Ronalda (32) a zbytek jeho krajanů. Je to jeden z nejlepších týmů v Evropě, který jde proti jednomu z nejlepších týmů z Jižní Ameriky. Výsledkem bude hra, na kterou nikdo nezapomene, takže sportovní fanoušci by si raději neměli nechat ujít tuto.

Tyto dva týmy se sešly jednou dříve v Poháru konfederací 2017, protože oba byly ve skupině B (a, duh - oba postupovaly přes Austrálii a Kamerun.) Německo vyhrálo skupinu B a celý tento turnaj byly prakticky dokonalé. Ukončili skupinové jeviště dvěma výhrami a jedním remízou, než vyhodili do Mexika 4-1 v Semisu. Ach, ten tým, kterému se podařilo zadržet mocný německý oddíl? Bylo to Chile.

Doufejme, že Chile dokáže udržet Německo v dalším losování, protože se zdá, že La Roja je vražedným kopem. Ronaldo a portugalský tým drželi v semifinále 1: 1, což vedlo k trestnému kopu. Brankář Claudio Bravo, 34, zastavil útok, zatímco jeho kickers šli 3-0 (z nejlepších 5). Portugalsko bylo matematicky vyloučeno a Chile postoupilo do finále za zápas proti Německu.

"Nebylo to jen štěstí, " řekl Claudio po zápase přes překladatele (podle The Guardian). "Ke konci jsme byli docela unavení, ale stále jsme byli vášniví - hráli jsme si s hlavou a srdcem." Vzhledem k tomu, že Chile vyhrálo Copa America v letech 2015 a 2016 za pokuty, zdá se, že to je jejich tajemství k vítězství. Pokud Chile může odložit Německo k dalšímu losování a donutit ještě jedno zúčtování, mohou se vrátit do Jižní Ameriky s Pohárem konfederací. A protože se jedná prakticky o náhled na mistrovství světa 2018, bude vítězem novým favoritem, který vyhraje největší fotbalový / fotbalový turnaj na světě.

Fanoušci si mohou tuto hru prohlédnout přes Fox Sports (po zadání příslušných přihlašovacích údajů.) KLIKNĚTE ZDE, abyste SLEDOVAT CHILE VS. NĚMECKO ŽIVÝ STREAM