Brooke Koepka vyhrál US Open - vítězný v golfu na druhém velkém turnaji roku 2017

Image

Udělal to! Brooks Koepka bojoval v drsném finálovém kole v Erin Hills, WI, aby se stal 2017 US Open šampionem. Máme podrobnosti o jeho neuvěřitelné výhře.

Všechny krupobití Brooks Koepka ! Bojoval se čtyřmi dny neuvěřitelně tvrdé hry, aby si získal nárok na mistra US Open v roce 2017. Byl to těžký den hraní v závěrečném kole 18. června v Erin Hills ve WI a nakonec se 27letý hráč po skončení hry ocitl na vrcholu žebříčku. Toto je jeho první vítězství na velkém turnaji, což dokazuje, že hráč na 22. místě na světě je nyní jednou z nejelitnějších hvězd profesionálního golfu.

Jeho závěrečné kolo pět pod pomohlo zajistit jeho místo v golfové historii, když skončil pozoruhodnými šesti ptáky a jedním bogeyem, který skončil na turnaji pod 16 let. Jeho skóre se váže k vítězství Rory McIlroyové ze Severního Irska v roce 2011 za nejnižší skóre, které se rovná historii US Open. Věci byly pro Brookse trochu snazší, když Rory a Jason Day (29) byly 16. června po katastrofálním otevření dvou kol přerušeny. Rory je druhým hráčem na světě a Jason je číslo tři, takže bylo šokem vidět, jak oba jdou domů tak brzy.

Nejlépe hodnocený hráč na světě Dustin Johnson, 32, doufal, že se bude opakovat na mistrovství US Open, ale on měl nějakou soutěž brzy, když se 28letý Rickie Fowler objevil jako dominantní hráč v turnaji. Kalifornský rodák nikdy nezískal majora a hledal svou první šanci, že bude držet jednu ze čtyř velkých golfových trofejí nad hlavou. V dubnu byl Dustin velmi oblíbený, aby vyhrál Masters, ale musel se uklonit po schodech na schodech v jeho půjčovně a zranění zad v předvečer turnaje. S US Open je další hlavní na okruhu, měl hodně dokázat. Znovu se stal otcem, když dříve v týdnu snoubenka Paulina Gretzky (28) porodila druhého syna páru 13. června. Nakonec to nebyl ani Rickie, ani Dustinův den, když Brooks vzal US Open.

Brooks Koepka má US Open a přítelkyni. Jak se jmenuje, bude chybné

na dlouhou dobu. pic.twitter.com/famdARRu9d

- Brad Galli (@ BradGalli) 19. června 2017

, pošlete své gratulace Brooksovi v našich komentářích. Jste rádi, že vyhrál US Open?